Nabór kandydatów

Na tej stronie znajdują się ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy w TBS Krasnystaw oraz o wynikach naboru.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Krasnymstawie zatrudni osobę na stanowisko hydraulika.

Wymagania:

* prawo jazdy kategoria „B”;

* doświadczenie na stanowisku hydraulika min 2 lata;

Zakres obowiązków będzie obejmował głównie:

* konserwacja instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, c.o., c.w.u oraz p.poż   w zasobach mieszkalno usługowych;

* przygotowanie do sezonu, obsługa, utrzymanie ruchu kotłowni gazowych,węzłów cieplnych, urządzeń  solarnych i wentylacyjnych;

* drobne remonty i naprawy instalacji sanitarnych.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji"

Rada Nadzorcza Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na  stanowisko Prezesa Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.  w Krasnymstawie

1. Pełna treść ogłoszenia (PDF)

2. Regulamin konkursu

3. Kwestionariusz osobowy

4. Oświadczenie

5. Lista kandydatów spełniających wymogi formalne